×
Apie mus
Nepirksi - neturėsi gimė 2018 metų gegužės 21 d., kai Facebook'e buvo sukurtas puslapis "Nepirksi - neturėsi", skirtas ne kam kitam, o pasiekti Jus, mieli pirkėjai. O pasiekti Jus reikėjo todėl, kad galėtume pasiūlyti įsigyti įdomių ir praktiškų prekių, kurias patys atradome, įsigijome, naudojome. Taigi norėjome tiesiog šiais atradimais pasidalinti su Jumis ;)

Kadangi aš, Deimantė, esu dviejų mažų vaikų mama, todėl nenuostabu, kad mano atradimai daugiausiai yra vaikiškos ir buities prekės. Bet neišsigąskite, jei tarp šių prekių rasite ir automobiliams skirtų aksesuarų, pvz. automobilio kėbulo dekoravimo plėvelių. Taip jau gavosi, kai mano vyras nusprendė man padėti šioje veikloje :) Todėl 2020 metų balandžio 28 d. gimė antras Facebook puslapis "DuBroliukai", į kurį perkėlėme tik vaikiškas ir buities prekes, o autofanams palikome pirmąjį puslapį ("Nepirksi - neturėsi"). Tiesiog nenorėjome su naujienų įrašais įkyrėti tiems, kam ta sritis mažiau aktuali. 
 
Beveik lygiagrečiai su šiais Facebook puslapiais kūrėme ir šią internetinę parduotuvę, kurią į atviras interneto erdves išleidome 2021 metų vasario 24 d. Stengėmės, kad ji būtų paprasta, patogi ir dar labiau palengvintų pardavimo-pirkimo patirtį ne tik mums, bet ir Jums :) 
 
Nerašyta liaudies išmintis byloja: nepirksi - neturėsi. Tad smagių ir naudingų Jums apsipirkimų!